2021-02-10

Każda marka może zadbać o własny wizerunek na różne sposoby.

Chce być zapamiętywana i miło kojarzona. Znaczenie ma także fakt, że można to połączyć z dodatkowym bezpieczeństwem. Takie właśnie antybakteryjne (technologia Microban marki Colop) pieczątki zamówił u nas jeden z najbardziej znanych w Małopolsce gabinet stomatologii „Millenia Dent” z Krakowa.

Z naszych źródeł wiemy, że słyną z delikatnego i bezstresowego podejścia do każdego pacjenta, ale także są nowatorscy pod kątem dbania o wizerunek i zwracają uwagę na istotne szczegóły.

 


 

Nasze pieczątki wykonywane w Bielsku-Białej cieszą się zainteresowaniem nie tylko na lokalnym ryku. Zamówienia zwłaszcza w ostatnim kwartale często tyczą się sektora branży medyczno-zdrowotnej. W połowie roku nawiązaliśmy współpracę ze szpitalami i ośrodkami zdrowia, co zapoczątkowało nawiązanie relacji z kolejnymi miejscami, gdzie jest świadczona opieka medyczna lub innymi miejscami związanymi ze zdrowiem i jego ochroną.

 


 

Pieczątki, które przygotowaliśmy w naszej siedzibie w Bielsku-Białej dla kliniki ortodoncji są zapatrzone w dodatkowe karteczki, które przygotowaliśmy jako wewnętrzny element promocji wizerunku marki z dbałością o kolorystkę i użyteczność. Nasi zleceniodawcy wielokrotnie podkreślali, że zależy im na oryginalności, którą zapewniliśmy, realizując to zlecenie.


 

Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi w zakresie wyrobu pieczątek oraz innych realizacji dla branży zdrowotnej, w tym: bloczków, druków akcydensowych, wizytówek czy szyldów.

 

Dla każdego z nas odnalezienie pomocy i łatwość w skojarzeniu i odnalezieniu takich miejsc ma wielkie znaczenie.