2019-10-15

Nie tak dawno podczas wizyty w głównej siedzibie firmy COLOP w Bytomiu byliśmy gośćmi na uroczystej prezentacji najnowszego produktu firmy o nazwie E-mark.

Urządzenie zapewnia możliwość znakowania dowolną grafiką właściwie na niemal każdej możliwej powierzchni. W sklepie Play od Google można pobrać dedykowaną aplikację na Android i przy wykorzystaniu smartfona lub tabletu pracować nad swoimi pomysłami i spersonalizowaną grafiką.
Oczywiście jest też możliwość pracy przez laptop, czy komputer łączący się przez WiFi.
Urządzenie jest wyposażone w pamięć, która może przechować aktualne projekty i umożliwia także zmianę numeracji oraz przeróżne możliwe kombinacje odbić bez ograniczeń.

Osobiście testowaliśmy na żywo jego możliwości i jesteśmy pod wielkim wrażeniem łatwości w użyciu, jak różnych możliwych opcjach oraz przyjaznego interfejsu. 

Naszym zdaniem zastosowaniem tego urządzenie może być zainteresowana każda niemal branża, czy firma z włączeniem działów marketingu, czy administracji. Typujemy popularności w branżach logistyki, szkolnictwa, szeroko pojętej reklamy, instytucjach państwowych oraz hurtowniach, a  nawet branży medycznej. 

Oczywiście to tylko śmiałe przypuszczenia. Przyszłość pokaże, jak E-mark zaznaczy swoją obecność na rynku i gdzie tak naprawdę stanie się niezbędnym medium. Sami producenci określają, go jako pieczątka nowej ery, z czym ciężko się nie zgodzić. To prawdopodobnie pierwsze takie mobilne urządzenie elektroniczne służące do znakowania, wspierające zarówno każdy brand, jak i jego przekaz. Każda marka może stać się jeszcze bardziej rozpoznawalna i być może stąd nazwa ;).

Produkt w tym momencie występuje w kolorze białym i czarnym.

Jeżeli chcecie zobaczyć i przetestować E-marka*, zapraszamy do naszej siedziby.
Zapewniamy fachową prezentację i pomoc w odpowiedzi na Wasze pytania.

* nasz artykuł powstał w oparciu o własne doświadczenia oraz dzięki informacjom na stronie producenta emark.colop.pl