2020-03-31

Szanowni Klienci i Partnerzy,

 

pragniemy poinformować, że bardzo poważnie, ale także profesjonalnie podchodzimy do tej sytuacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Wam stałej pomocy.

Oczywiście przestrzegamy zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz innych organów państwowych w związku z naszą działalnością.

 

Pragniemy poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją prosimy o składanie zamówień online na bielsko@eurostempel.pl lub poprzez Facebook.

Gwarantujemy bezkontakowe wysyłki i dowóz pod wskazane miejsce zgodnie z normami, które obowiązują łącznie z każdorazowym myciem i dezynfekowaniem rąk przez kierowcę oraz dbaniem o każdą dostawę w jak najlepszy możliwy sposób.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że spora część firm, urzędów czy instytucji musi funkcjonować normalnie dla szeroko pojętego dobra publicznego, stąd oferujemy pomoc zarówno w dostarczeniu oferty biurowej jak i innych niezbędnych do ich funkcjonowania produktów.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by realizować wszystkie dotychczasowe zamówienia i będziemy realizować każde kolejne.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo telefoniczne:

+48 513 412 918

 

Z naszej strony życzymy Wszystkim zdrowia, bezpieczeństwa i spokoju.

Ekipa Euro-stempel